Bieg

W tym roku po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Cię do udziału w Biegu Dla Zwycięzców! Jeśli czujesz w sobie ducha zwycięstwa lub…, no właśnie,  jeszcze go nie czujesz, to ten bieg jest dla Ciebie! Pozostało niewiele czasu na poprawienie kondycji: Bieg JUŻ 28. września!

 

Tak jak podczas poprzedniej edycji Biegu, w tym roku chcemy wspomóc najmłodszych z krajów gdzie Kościół Jezusa Chrystusa jest prześladowany. Dzieci chrześcijan często cierpią szczególnie mocno. Ze względu na wiarę rodziców lub własną wiarę w Jezusa, często doświadczają oni wykluczenia i dyskryminacji. Szczególnie w szkole są maltretowane, wyśmiewane, grozi się im oraz stosuje przemoc fizyczną. Jeśli są one jedynymi chrześcijanami w swoim otoczeniu, jest im bardzo trudno znaleźć przyjaciół. Ponadto często są one poddawanie naciskom, by wyrzec się swojej wiary. Jest jeszcze gorzej tym dzieciom, które mają w więzieniu rodziców lub gdy jedno z nich zostało zamordowane. Inne dzieci muszą uciekać z rodzinami lub żyć w ciągłym niebezpieczeństwie z powodu swojej ufności Chrystusowi. W niektórych krajach uprowadzenia dzieci z rodzin chrześcijańskich wciąż się powtarzają.

Dlatego zebrane podczas biegu fundusze w całości zostaną przeznaczone na działania Fundacji OpenDoors wśród dzieci w poszczególnych projektach na całym świecie.

 

Pragniemy im przesłać dobro – tak po prostu,
przyłączysz się? 

 

Jeśli przyjmujesz wyzwanie (możesz je zrealizować poprzez bieg, ale też spacer, trucht czy nordic walking…) to czekamy na Twoje zgłoszenie  – wystarczy wypełnić formularz.

Dzięki temu, że dasz nam wcześniej znać o swoim udziale rejestrując się on-line, będziemy mogli przygotować dla Ciebie sympatyczny Pakiet Startowy :D Na każdą z zarejestrowanych w ten sposób osób będzie czekał mały upominek do odbioru w dniu Biegu.

Rejestracja on-line jest możliwa do 26. września, więc masz jeszcze chwilkę na zgłoszenie ;)

Przed dokonaniem zgłoszenia koniecznie zapoznaj się z Planem i Zasadami Biegu.