O nas

Impuls jest czymś co daje o sobie znać bardzo wyraźnie i często zmienia odbiorcę nie do poznania.
No bo na przykład: gdybyś rano dostał 84,6 tysięcy – czy nie zmieniłoby to nieco Twojego nastawienia chociażby odnośnie dzisiejszego popołudnia? Czy Twoje plany obiadowe pozostałyby bez zmian?
Zatrzymaj się, zastanów: co byś z tym zrobił?
Nowe możliwości, chęć do działania… działoby się, prawda? ;)

Otóż każdy otrzymuje codziennie 84,6 tysięcy sekund, które może spożytkować w najróżniejszy sposób. Jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą wspólnie zadbać o to, aby dany nam czas wykorzystać jak najlepiej i po prostu go nie zmarnować.

Jak zapewne się orientujesz, nic nie dzieje się bez przyczyny – również za naszą inicjatywą stoi konkretna siła sprawcza. Przemieniła nas Łaska Boża, której uzdrawiające działanie nie pozwala nam trwać w bezczynności. Jest to konkretny impuls, który chcemy przekazywać dalej organizując spotkania młodzieżowe, obozy, czy nie mniej ważne spacery i sportowe inicjatywy – jak nadchodzący bieg, do którego Cię bardzo serdecznie zapraszamy (informacje o nim znajdziesz w zakładce Bieg na górze strony). Jest to impuls do tego co dobre i szlachetne, którym naszym zdaniem warto ubarwiać dzisiejszą rzeczywistość!

Od każdego zależy w jaki sposób wykorzysta dany mu czas. Chcielibyśmy Cię zachęcić, byś razem z nami spędził kilka chwil dbając o to, by świat wokół nas stał się nieco radośniejszy, szczęśliwszy i tak zwyczajnie piękniejszy.

Jeśli masz ochotę się do nas przyłączyć czy porozmawiać, to napisz – w zakładce Kontakt znajdziesz na nas namiary.

Pozdrawiamy! :)